ubezpieczenie

Jak wykupić polisę na pojazd dostawczy?

Samochód
Autor: Yahya S.
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pojazd ma w obowiązku mieć opłacone ubezpieczenie OC. Jednakże należy dostrzec, że ceny proponowane przez konkretne firmy ubezpieczeniowe mogą się znacząco różnić. Dlatego też wskazane jest poświęcić trochę czasu na wybranie najbardziej atrakcyjnej firmy – w ten sposób by dało się sporo zaoszczędzić na kosztach ubezpieczenia.

Oddajesz swoje zepsute auto na złom? Sprawdź, co musisz wiedzieć na ten temat

złom
Autor: free photos & art
Źródło: http://www.flickr.com
Niewiele osób może zdawać sobie sprawę, ale demontowanie aut jest bardzo istotny. Oczywiście mowa o legalnym złomowaniu, bo są przypadki, że ktoś to wykonuje bez wypełnienia wyznaczonych reguł.

Czy właściwie warto wynająć pojazd w dużej miejscowości? Jak wiele to kosztuje?

samochód
Autor: Farrell Small
Źródło: http://www.flickr.com
Przylatujesz do sporego miasta na uzgodnione spotkanie w interesach, następnie, po drugiej części miasta chcesz odwiedzić parę miejsc, prawdopodobnie wyjść na jakieś wydarzenie kulturalne, by późnym wieczorem z powrotem wrócić do swojego miasta, pociąg stosunkowo późno- lepiej się nie spóźnić, bo trzeba będzie przenocować w hotelu. Taksówka za parę takich przejazdów będzie kosztować orientacyjnie tyle, co roczny budżet małego kraju na Karaibach. Co w takim razie zrobić, by zrealizować każdy z punktów naszego programu, nie tracąc w trakcie wykonywania całego limitu ze swojej złotej karty kredytowej?
Syndicate content