Idealny produkt dla posiadaczy zwierząt i dla osób posiadających alergię

Jeśli masz swego psa albo kota i narzekasz na to, że każdy dzień kończysz na usuwaniu sierści pozostawionej przez Twojego pupila, najprawdopodobniej znaczy to, że potrzebujesz jakiejś pomocy.
Jeżeli nie chciałabyś wyzbywać się swojego pieska, to Twój humor poprawi się, gdy poznasz, jak łatwo możesz taką szczecinę sprzątnąć za pomocą pewnego przyrządu.


Swą zasadą działania przynosi na myśl trochę odkurzacz, jednak jest od niego trochę lepsza. Profesjonalna elektroszczotka ma wirujący wałek, który wytworzony został do czyszczenia zarówno wykładzin, które posiadają stosunkowo długie włosie, jak i znakomicie może poradzić sobie z wykładzinami o krótkich syntetycznych runach. Co ważne, bardziej innowacyjne modele takich sprzętów posiadają specjalny system, który zapobiega owijaniu się owłosienia wokół wałka. Profesjonalne urządzenie ma również kilkustopniową regulację pozycji usytuowania wałka. Mógłby on pracować z szybkością od kilkuset do nawet 3000 rotacji na minutę. Czasem na podłodze są różne niewielkie przedmioty, które teoretycznie mogą nawet zepsuć lub zatrzeć silnik.


naczepa
Autor: Thomas Geersing
Źródło: http://www.flickr.com


Bardziej innowacyjne modele takich urządzeń mają zabezpieczenie w postaci sygnału zastopowania pracy i konieczności odblokowania wałka. Jeżeli w czasie czyszczenia na przeszkodzie elektroszczotki będzie leżał pewien nieduży przedmiot w formie np. obrączki czy kolczyka, trafi on do specjalnego pojemniczka przeznaczonego na takie właśnie małe przedmioty.
Ten produkt jest napędzany za pomocą niewielkiego Silnika o mocy 175W. Jest to doskonały towar zwłaszcza dla alergików, ponieważ pozwala na pranie dywanów na sucho.