Na jaki sprzęt warto zwrócić naszą uwagę, jeżeli chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny właściwy wybór?

Obecna technologia tak bardzo idzie do przodu, że jeszcze kilka lat wstecz chyba nikt by nie uwierzył w coś takiego. Sporo się zmienia, jeżeli chodzi o fotografowanie albo nagrywanie video.


Obecnie kamery sportowe odnoszą triumfy oraz są bardzo popularne.


Jeżeli ktoś pomyśli o kamerce sportowej, to pierwsze co przyjdzie mu na myśl, będzie to na pewno GoPro. Rzeczywiście, firma ta ma wielkie grono swoich fanów, którzy tego sprzętu nie zmieniliby na nic innego. Jednakże suma, jaką musimy wydać w przypadku zakupu takiego sprzętu na pewno nie jest zachęcająca. Właśnie poprzez wzgląd na cenę, sporo ludzi zainteresowała sportowa kamera, jaka została stworzona w Chinach. Kamera Yi (świetny artykuł|) od firmy Xiaomi to produkt wychwalany przez wiele klientów. Nie odbiega ten sprzęt jakością od GoPro, a cena takiego urządzenia jest o wiele mniejsza. Sporo osób zamawia ten sprzęt prosto z Chin, dlatego okres oczekiwania to nawet miesiąc. Jednakże jeżeli nie zależy nam tak bardzo na czasie, to z pewnością warto się na taki sprzęt skusić.
Jednakże GoPro wcale nie spoczywa na laurach i systematycznie możemy być świadkami wypuszczenia na rynek ich najnowszych towarów. Ktoś pomyślałby, że różnice między następnymi modelami nie są zbyt wielkie. I tutaj można być bardzo zaskoczonym, bo GoPro Session Hero4 to kamerka sportowa o bardzo niewielkich wymiarach.


Gazetka promocyjna


Jest to sześcian o boku niespełna czterech centymetrów, dlatego spokojnie może konkurować w kategorii najmniejsza kamera sportowa.


Do tego stopień jej zaawansowania jest bardzo wysoki. Jakby tego było zbyt mało, jest ona także wodoodporna, co na z pewnością ucieszy fanów fotografowania podwodnego. Jak widać technika gna do przodu!