Producenci wózeczków widłowych oraz ich cząstki - Linde kontra firma Jungheinrich

Jacy bywają najwspanialsi producenci wózeczków widłowych? W jakich przedziałach kwotowych kosztują ich cząstki? Gdzie znajdują się ich centrale oraz oddziały? Te wszystkie rzeczy oraz jeszcze bardziej dużo w naszym osobistym felietonie!
logistyka
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com


Firma Linde - jej historia sięga aż do rOCzku tysiąc dziewięćset cztery, kiedy założono jej początki, czyli firmę Güldner-Motoren-GmbH w Monachium - Niemcy. Aż sięgając do tego roczku przedsiębiorstwo przeszła strasznie wiele, jednakże trzyma się i utrzymuje wysoko na ogólnoświatowym rankingu producentów wózeczków widłowych. W własnym asortymencie mają w posiadaniu tego rodzaju przedmioty jak wózki spalinowe, elektryczne oraz ciężkie. Posiadają również paletowe wózeczki sterujące, wyższego składowania, systemowe "man-down" a także "man-up". Istnieją również wózeczki do komisjonowania. Firma ma w posiadaniu odziały we Wrocławiu, Sosnowcu, Poznaniu a także Pruszczu Gdańskim. Najważniejszy oddział znalazł się w Warszawie.


Co zaś tyczy się przedsiębiorstwa Jungheinrich części ich rozpoczynają się od kilkunastu grosików za dla przykładu gniazdko, kulkę albo osłonkę na łożysko - zerknij na odklejacz do łożyskzobaczysz na tej stronie - koła, po nawet wyżej niż tysiąc trzysta złotówek za tablicę BHP przeznaczonej do akumulatorowni. Samiutka firma posiada działy w niewiarygodnie wielu lokalizacjach na calutkim globie. Między innymi wewnątrz Azji oraz Pacyfiku, Ameryce Północnej i Południowej, naszej rodzimej Europie oraz Afryce i Bliskim Wschodzie.
Przedsiębiorstwo Jungheinrich jest na obecną chwilkę światowym liderem w wytwarzaniu wózków widłowych oraz coraz silniej inwestuje w badania oraz rozwój firmy, by zaspokoić coraz większe wymagania klientów rozłożonych na całym globie.


Nie czekaj, i zakup własny wózek lub części do niego już w tej chwili!