Tiry także ulegają awarii - cóż wtedy robić?

Tiry to dość duże pojazdy, które służą wielu firmom przewozowym do rozwożenie towarów właściwie po całym świecie. Te największe ciężarówki mogą przejechać całą Europę, żeby przewieźć każdy towar jaki będzie potrzebny klientowi.


Jednak niekiedy nawet tak niezawodne pojazdy ulegają usterce i kierowcy nie są w stanie w pojedynkę ich zreperować.


spedycja
Autor: Barry Lewis
Źródło: http://www.flickr.com

środek transportu
Autor: Opel


Serwis tir - http://autotruckservice.eu/ to błyskawiczna reanimacja zepsutego samochodu


Setki tysięcy pokonywanych kilometrów, dziesiątki ton przewożonych towarów to właściwie codzienność dla kierowców a także ich samochodów. Nie ma właściwie żadnego znaczenia czy przedmioty muszą przewieźć do Francji czy na teren Norwegii. Te ciężarówki to doskonale dostosowane maszyny, które zostały tak zbudowane, aby przemierzać nawet setki kilometrów każdego dnia i nie ulegać przy tym awarii. Najczęściej do prawidłowego funkcjonowania tych samochodów wystarczy regularny serwis, jednak one też ulegają poważniejszym usterkom, dlatego trzeba mieć w drodze spis serwisów w danym kraju gdzie można skorzystać z usługi serwis tir - http://autotruckservice.eu/ w wyspecjalizowanym warsztacie, jaki postawi nasze auto „na nogi”.


Naprawa ciężarówek w każdym warsztacie


Tiry to jedne z największych samochodów ciężarowych i czasami potrzebują specjalnych warsztatów, niemniej jeśli jesteśmy właścicielami pomniejszych tego typu pojazdów na przykład samochodów dostawczych, to nie koniecznie trzeba od razu poszukiwać serwisu tirów, żeby naprawić nasz pojazd. Czasami do pojazdów o mniejszym załadunku potrzebny będzie zwykły serwis samochodowy, gdzie będzie właściwy komplet serwisowy i także tam będzie możliwa naprawa ciężarówek.


Zależnie od tego jakim samochodem jeździmy w naszej flocie, dopasowujmy charakter naprawy do naszego samochodu, ażeby nie okazało się, iż serwis zwykłego dostawczaka będzie kosztował tyle ile zrobienie wielkiego tira.