W 2016 roku do sklepów trafi najnowsza kamera firmy GoPro z rewelacyjnymi parametrami.

Marka GoPro jest niekwestionowanym liderem, jeżeli idzie o produkcję małych kamer do nagrywania różnych wyczynów sportowych. Korzystają z nich profesjonalni sportowcy oraz zwykli amatorzy sportów ekstremalnych.


Nowa kamera marki GoPro 5 Black pojawi się w sklepach w ostatnim kwartale tego roku.


restauracja
Autor: Edsel Little
Źródło: http://www.flickr.com


Jest to dość znaczne opóźnienie, jednak jeśli wierzyć ekspertom, mamy na co czekać. Nowe urządzenie ma być rewolucyjne pod wieloma względami. GoPro 5 Black będzie mieć możliwość rejestrowania filmów w rozdzielczości 6K, co przekłada się na naprawdę wspaniałe rezultaty użyteczne źródło. Kamerka powinna też mieć pojemniejszy akumulator niż poprzednie modele, co zagwarantuje dłuższy czas rejestrowania. Jest to niezmiernie ważne dla bardzo wielu osób, które uprawiają sporty wymagające udania się w odludny obszar.


lot
Autor: Arkadiusz Sikorski
Źródło: http://www.flickr.com


Z reguły kamerki GoPro instaluje się na kasku albo na przykład na ramie roweru. Jeśli jednak pragniemy nagrywać film z ręki, to doskonałym rozwiązaniem może być zaopatrzenie się w stabilizator ręczny gimbal GoPro dedykowany do kamerek tej firmy. Z jego pomocą obraz na filmie nie będzie drgał, co znacząco wpłynie na jakość nagrania. Dzięki niemu będziemy mogli też naładować kamerkę i zgrać nagrania. Gimbal GoPro umożliwia też sterowanie kamerą we wszystkich płaszczyznach, co znacznie ułatwia nagrywanie www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal.
W przypadku kiedy chcemy nabyć produkty GoPro, doskonałym rozwiązaniem będzie zaglądnięcie do Netu, aby porównać ceny w rozmaitych sklepach. Być może uda nam się trafić na wyjątkowe okazje i nieco zaoszczędzimy.