W tym roku na rynku pojawią się innowacyjne produkty marki GoPro.

Rejestrowanie najróżniejszych sportów wyczynowych czy wydarzeń przy pomocy kamerek GoPro jest aktualnie wyjątkowo powszechne. Ludzie zwariowali na punkcie owych urządzeń, a marka dokłada starań, by produkować coraz lepsze kamerki.


W 2016 roku na rynku pojawi się dron GoPro Karma gohero.pl/dron-gopro-karma. Będzie to pierwsze takiego rodzaju urządzenie tej firmy, więc jej wielbiciele oczekują z niecierpliwością. Wiadomo, że będzie opcja rejestrowania obrazu w rozdzielczości 4K, co da naprawdę znakomite rezultaty. Aktualnie bardzo dużo ludzi używa dronów, by nagrywać różne eventy, nie powinno zatem dziwić nikogo, iż dron GoPro Karma będzie cieszył się wyjątkową popularnością. Cena niestety będzie dosyć spora, jednak ta firma słynie z tego, że jej towary są wysokiej jakości.
działanie
Autor: Maurizio Pesce
Źródło: http://www.flickr.com


Filmowcy amatorzy i profesjonalni sportowcy uradują się na wieść, że w 2016 roku premierę będzie miała także kamerka GoPro 5 Session zaktualizowany post na blogu. Jest to najnowszy gadżet tej firmy, skierowany do ludzi, którzy biegają czy jeżdżą na rowerze oraz pragną nagrywać swoje wyczyny. Podobno kamera ma mieć komponent GPS i WiFi. Jeżeli zatem chcemy dowiedzieć się trochę więcej na temat kamerki GoPro 5 Session, to bardzo dobrym pomysłem może być zaglądnięcie do sieci, gdzie odnajdziemy bardzo dużo użytecznych informacji na temat produktów marki GoPro.


Widzimy więc, że drony i kamerki są aktualnie wyjątkowo popularne. Osoby zajmujące się sportem amatorsko albo profesjonalnie posiadają świetny Wybór, jeżeli idzie o sprzęt do rejestrowania własnych dokonań.